Instructeurs en Stagemolenaars

De instructie wordt in de afdeling Noord-Holland verzorgd door instructeurs in samenwerking met stage- molenaars. Indeling van een leerling bij de instructeurs wordt gecoördineerd door het afdelingsbestuur. Nieuwe leerlingen kunnen contact opnemen met de secretaris. Ook leerlingen uit andere afdelingen zijn welkom bij onze stagemolenaars. Simone Verscheure secretaris bestuur Gilde Vrijwillige Molenaars Afd. Noord-Holland


 

Instructeurs Noord-Holland:

Naam

Adres

Telefoon

Email              en        molen

A.L. (Ton) Maas

Zaagmolen 7

1742 KD Schagen

0224298 805

061125 1187

maaszaagmolen@planet.nl

De Onderneming, Hippolytushoef

 K. (Kees) Mens

 

Albrecht van Beieren- str 58

1718 XK Hoogwoud

0226 354185

0637280644

Marga.mens@outlook.com

Molen-P Oudesluis / De Hoop Wieringerwaard

A.S. (Arie) Ruiter

Dam 14

1693 LW Wervershoof

0228 583793

0657068880

0616885484

a.s.ruiter@quicknet.nl

De Ceres, Bovenkarspel

Ed van Deelen

Schoorlaan 50

1705EG Heerhugowaard

0725741961

0657645295

edvandeelen@gmail.com

De Otter, Oterleek

T. (Tim) Doeves

Kalverringdijk 31A

1509 BT Zaandam

0756401377

064028 1539

houtzaagmolen@hetjongeschaap.nl

Het Jonge Schaap, Zaandam

J.M. (Jos) van Schooten

Vergierdeweg 66

2025 TK Haarlem

0235373071

0620425824

josvanschooten@hotmail.com

De Eenhoorn, Haarlem

J.G.J. (Joyce) Beneker

 

Schoterveenpolder 1A

2023 JZ Haarlem

023563 4193

joyce.beneker@hetnet.nl

De Eenhoorn, Haarlem / De Schoterveense molen, Haarlem

P.J.A. (Paul) Rijkers

1e van Swindenstr 453

1093 GB Amsterdam

0206940704

061527 3445

p.rijkers@xs4all.nl

De Leeuw, Aalsmeer

H.B. (Barbara) Tanner

Koudenhorn 6413

2011JE Haarlem

0235320911

 hbtanner@live.com

De Adriaan Haarlem

C. (Chris) Smit

Baden Powellweg 121

1069 LD Amsterdam

0206192904

0681810943

molenaarchrissmit@gmail.com

De Molen van Sloten / De Leeuw Aalsmeer

F. (Fred) Prins

Groenveldsdijk 12
1744 GD Sint Maarten

0655175803

fred.prins@gmail.com

Groenvelder molen, Sint Maarten (wo en do),
molen 't Roode Hert, Alkmaar (vr) /
Molen Kijkduin, Schoorl (za)

R. (Rien) Eykelenboom

Uiverplantsoen 1

1761 ZX Anna Pauwlona

0621979090

Rien.eykelenboom@quicknet.nl

Molen de Hoop, den Oever

J. (Jop) Kluis

Dorpsstraat 55
1431CB  Aalmeer

0633054760

Jop_kluis@hotmail.com

De Leeuw, Aalsmeer (za)

A.(Abel) Blom

Kastanjelaan 38

1185 KB Amstelveen

0644680851

post@abelblom.nl

Jonge Schaap, Zaansche Schans (za); Bonte Hen, Zaansche Schans (vrij)

Stagemolenaars:

Naam

Adres

Telefoon

Email     en    Molen/dagen

Joost Bol

Braken 11

1713 GC  Obdam

06 25746890

 

wipmolen@xs4all.nl

De molen van de polder Weel en Braken, Obdam

Noorder M, St Maartensvlotbrug, zaterdagen

Christiaan de Groen

Zilverschoonlaan 46

1562RG Krommenie

0650432783

c.h.de.groen@chello.nl

De Oude Knecht Akersloot

André Koopal

Boschjesstraat 93

1541KG Koog ad Zaan

0654378582

075-6160429

andre@molens.org

Het Pink, Koog a/d Zaan (za)

Simone Verscheure

Boomstraat 68

1015 LD Amsterdam

0651422236

verscheure.simone@hva.nl

De Leeuw, Aalsmeer (di, za); Bonte Hen, Zaandam (vrij),

Paul Joncker

Comeniusstraat 37

1065 BH Amsterdam

0620669392

pauljc@planet.nl

Het jonge Schaap, Zaandam (zo)

Jos Kors

Wüstelaan 83

2071 AE Santpoort

023-5391793

 

info@molendezandhaas.nl

Korenmolen de Zandhaas: di t/m za 10-17 uur

Pedro Germes

Blekenbergstraat 35

2023 WG Haarlem

0643430550

pedrogermes@hotmail.com

Molen de Viaan, Alkmaar; molen van de Schoterveense polder, Haarlem

Fred Geurts

Gravin Sophialaan 1

2114 S Vogelenzang

0651449887

Fred.geurts@planet.nl

De Leeuw , Aalsmeer (di), het Jonge Schaap, Zaandam (zo)